ترمیم موی سر

ترمیم مو چیست؟

روشی است همانند کاشت مو با این تفاوت که بجای اینکه تارهای مو داخل پوست سر قرار بگیرد به واسطه ی یک پروتز روی پوست سر قرار میگیرد.

کیفیت و طبیعی بودن اینکار به متریال و نوع پروتز مو آن بستگی دارد

متریالی که در ترمیم مو استفاده میشود:

تارمو

تارهای مو مهم ترین عامل در ترمیم مو می باشند که میتوان از موهای طبیعی انسان استفاده کرد.در مجموعه ترمیم موی پدیده جوان از موهای صد در صد طبیعی استفاده میشود.

اما هستند برخی موسسات که از الیاف مصنوعی و یا از موهایی شبیه به مو انسان استفاده میکنند که انجام این مدل از ترمیم مو  شکل و شمایل خوبی ندارد و به قدری غیر طبیعی می باشد که تشخیص آن حتی افراد عادی نیز مشخص می باشد.

ترمیم موی پدیده جوان با استفاده از پروتز مو  طبیعی که از کشور کره جنوبی وارد میشود(کمپانی هیمو) و متریال آمریکایی واکرتیپ که به روش  HRP

معروف می باشد ترمیم مو انجام می دهد.

در این مجموعه ترمیم مو را به گونه ای انجام میشود که برای افراد معمولی که هیچ برای آرایشگرهای حرفه ای هم قابل تشخیص نباشد.


ترمیم مو به روشHRP

پروتز مو

تار های مو داخل صفخات توری شکل پروتز مو وصل میشود که این پروتزهای بر روی پوست فیکس میشود جنس پروتزها اهمیتی بسیار زیادی در نگهداری

تار مو ها دارد بهترین نوع پروتز باید از جنسی باشد که قابلیت عبور آب و هوا را داشته باشد که برای پوست سر مشکل یا حساسیتی

ایجاد نکند.

ترمیم موی پدیده جوان  از پروتز مو که با فناوری نانو ساخته شده استفاده میکند، این پروتز ها هیچ گونه عارضه ای برای فرد ایجاد نمیکند، فردی

که ترمیم مو بر روی آن انجام شده میتواند استحمام روزانه داشته باشد.استخر برود بدون اینکه از پروتز از سر جدا شود.

فیکس کننده

در روش های ترمیم مو از فیکس کننده هایی زیادی استفاده میشود(چسب ، کلیپس و گره استفاده میشود) که ترمیم موی پدیده جوان با

بکارگیری از آخرین متد ترمیم که استفاده از مواد بایو پلیمری که سازگار با پوست سر می باشد پروتز را بر روی پوست سر فیکس میکند.

موی اروپایی
موی ویرجین رمی

ترمیم مو
پروتز مو