ترمیم مو به روشHRP

ترمیم مو به روش HRP

ترمیم مو پدیده جوان پس از سالها تحقیق و بررسی هم اکنون روشی جدید را که با اطمینان زیاد میتوان جزو بهترین روشهایی که در حال حاضر در امر ترمیم مو استفاده میشود نام برد را خدمت مراجعه کنندگان عزیز با کیفیت بسیار بالا با بهترین متخصصین و زیر نظر کادری مجرب و با بهترین برندهای روز دنیا آماده خدمات شایسته نسبت به مشتریان عزیز میباشد.

متد HRP

HRP مخفف Hair Replacement Prosthesis می باشد که به معنی جایگزینی مو با استفاده از پروتز مو می باشد.
متد HRP یکی از اصطلاحات ترمیم مو می باشد.
بعضی از اصلاحات دیگر مانند Hair Replacement Services) HRS) یا Hair Replacement Techniques)   HRT) همگی اصطلاحات ترمیم مو می باشند.

این روش را تنها از بنیانگذاران این تکنیک بخواهید.

تکنیک HRP چیست ؟

دراین روش منحصر به فرد دیگر احتیاجی به بانک موی شما نبوده زیرا پروتز مو که در مرکز ترمیم مو پدیده جوان استفاده می شود همانند با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موهای شما بوده , این روش را به جرات میتوان تحولی در امر ترمیم مو دانست .نکته قابل توجه این است که در این روش عمر کار و دقت در نحوه فیکس کردن آن روی پوست سر که فرد مراجعه کننده را از طبیعی بودن این روش و موهایی را که به چهره ظاهریش افزوده شده دچار حیرت میکند.ترمیم مو پدیده جوان با کادری بی نظیر این روش را علمی مورد بررسی قرار داده و افتخار اجرای آن را برای مشتریان عزیز دارد.

کیفیت عالی ترمیم مو

در مجموعه ما یا بکارگیری از پروتز مو Himo کره و متریال WalkerTape آمریکا بهترین نتیجه را میتواند برای متقاضیانی که میخواهند از روش جایگزینی مو (ترمیم مو) استفاده کنند رقم بزند.

توصیه میشود قبل از انجام ترمیم مو نکات مهم در این زمینه را نظر بگیرید.

  1. مطمئن باشید محصولی که برای شما استفاده می کنند پروتز مو باشد نه کلاه گیس مصنوعی(از موی طبیعی انسانی ساخته شده باشد، صفحه پروتز قابل رویت نباشد و دارای خط رویش باشد.)
  2. متریالی که در انجام این روش استفاده می باشد باید غیر شیمیایی باشد(متریال مصرفی در مجموعه ما بایوپلیمر می باشد و کاملا با پوست سر سازگار می باشد و محصول واکرتیپ آمریکا می باشد.)
  3. کوتاهی پروتز مو یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که پروتز مو رشد نمیکند و اگر آرایشگر غیر حرفه ای باشد و تخصص لازم در کوتاهی پروتز مو را نداشته باشد  مطمئنا نتیجه کار غیر طبیعی خواهد بود.