موسسه ترمیم مو پدیده جوان برای آگاهی مراجعه کنندگان عزیز از نوع متریالی که عموما و انحصارن در موسسات ترمیم مو استفاده میشود این مقاله را که در آن به تفاوت بین محصولات پرداخته را گردآوری کرده تا مراجعین محترم بتوانند در انتخاب خود از آگاهی بیشتری برخوردار شوند.

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو

۱-متریال ایرانی یا همان پروتزهای ایرانی که شرکتهای سازنده آن در کشور عزیزمان وجود دارد به دلیل رعایت نکردن استانداردهای این کار اعم از نوع جنس مو طبیعی و جنسه کفه زیرین این پروتزها که در نوع خارجی آن عموما از نانو یا نانو ارگانیک استفاده شده متاسفانه در نوع مشابه ایرانی آن جنسه این کفه از تورهای بیرنگی است که طبیعی بودن این محصول را تا حد زیادی کاهش میدهد.

۲-ترمیم مو و پروتزهای آن به دلیل اینکه از موهای طبیعی استفاده میشود مزیتی نسبت به کلاه گیسها دارد که در نوع مشابه ایرانی آن از جنسهای نامرغوب استفاده شده که تا حده زیادی روی طول عمر و کیفیت ظاهری آن تاثیر گزار است.
۳-ظاهر این پروتزها بستگی به ظرافت فیکس این موها دارد که در نوع متریال ایرانی آن این مورد رعایت نشده و هرکسی که این پروتزها را روی سر شما میبیند به راحتی متوجه ترمیم بودن موی سره شما میشود که این مهم در متریال خارجی این کار آ« قدر طبیعی است که حتی آرایشگرانتان متوجه ترمیم بودن موی سر شما نمیشوند.
۴-متریال ایرانی بخاطر اینکه قیمت ارزان تری دارد در موسسات ترمیم مو بخاطر سود بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.
دوستان عزیز برای اینکه فرق بین متریال ایرانی و خارجی را متوجه شوند داخل این پروتزها نوع محصول و کارخانه و اندازه آن را حک کرده اند و متریال خارجی جنسه موهایشان بسیار نرم و نوع چیدمان موها روی پروتز بسیار مرتب و منظم میباشد که در متریال ترمیم مو ایرانی این موارد رعایت نشده است