مزایای ترمیم مو

ترمیم مو
ترمیم مو به روشHRP
ترمیم مو

مزیت ترمیم مو

با موهایی پر پشت تر! شاید بگویید (این ها چه اهمیتی دارد؟)
اما حتما شما هم ته دلتان موهایی زیبا و سالم آرزو می کنید تا آراسته تر به نظر برسید. ترمیم مو پدیده جوان متخصص ترمیم مو در این شماره به شما می گوید که برای جلوگیری از ریزش یا ترمیم مو به چه نکاتی باید توجه کنید:
در این شماره در مورد ترمیم و امتیازات برجسته این روش با جراحی صحبت خواهیم کرد:
ممکن است تعریف دقیقی از ترمیم مو، ارائه بفرمایید؟
ترمیم به معنی جایگزین کردن موهای از دست رفته است بطوریکه تمام سطوح ریخته شده به حالت اولیه و طبیعی خود بازگردد. این روش متخصصین ما با بررسی و مشاهده وضعیت سطح ریزش یا کم پشتی، به نسبت حجم مورد نیاز استفاده کننده، توصیه های لازم را به مخاطب ارائه می نمایند.

آیا پس از ترمیم اصول خاصی برای نگه داری آن باید رعایت شود؟
اصول خاصی نه، اما همان مراقبت هایی که از موهای طبیعی به عمل می آید، در مورد این موها نیز باید رعایت شود.

آیا در این سیستم از مواد آرایشی می توان استفاده کرد؟
بله، در سیستم ترمیم مو شما می توانید از رنگ مو، فر، مش، انواع ژل، تافت، واکس مو، موس و … استفاده نمایید.

آیا پس از ترمیم، محدودیتی در حالت دادن به موها وجود دارد؟
خیر، شما پس از ترمیم می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی موها را به سمت بالا برس بزنید، فرق بازکنید و با آن به استخر، سونا و حمام بروید و ورزش های موردنظر خود را به راحتی انجام دهید.

در چه مواقعی شما به فرد مراجعه کننده می گویید موهایش ریزش دارد؟
به طور طبیعی روزانه ۴۰ تا ۵۰ تار مو در اثر شانه زدن استحمام ممکن است ریخته شود، این تعداد طبیعی است اما هر چه به مرز های بالاتر رود، شدت ریزش بیشتر است، معمولا بیش از ۸۰ تار مو چنانچه در هر برس زدن بریزد، می گوییم موهای شخص مورد نظر ریزش دارد.

حجم سیستم یا تراکم مو چیست؟
حجم سیستم یا تراکم مو عبارت است از تعداد تارهای مو که در یک سانتیمتر مربع قرار می گیرد که بیشتر در طبیعی بودن حالت ترمیم تاثیر دارد، زیرا تراکم یکی از عوامل مهم نشان دادن ظاهر مو خواهد بود.

امتیاز این روش نسبت به روشهای جراحی یا کاشت مو در چیست؟
هر فردی به طور طبیعی معمولا چیزی حدود ۱۰۰ تا ۱۴۰ هزار تار مو دارد این تعداد به دلایل مختلف که در شماره های بعدی گفته خواهد شد، ممکن است ریزش پیدا کنند. تنها سیستمی که هیچ محدودیتی در جایگزین کردن تعداد تارهای مو در آن وجود ندارد روش ترمیم است که در این روش شما به راحتی می توانید هر مقدار تار مو مورد نیازتان باشد را جایگزین موهای از دست رفته خود بکنید. ترمیم مو پدیده جوان تمامی برتریهای ترمیم مو را به طور دقیق بررسی خواهد کرد
امتیاز دیگر این روش، در تنوع سیستم های مورد استفاده به تناسب سلیقه و نیاز تشخیص داده شده از طرف متخصصین است که دقیقا نظر استفاده کننده را تامین می نماید. بنابراین در این روش شما می توانید پر پشتی مورد نظر خود را همچون گذشته تامین نمایید.

توصیه خاصی در این مورد دارید؟
بله، پیشنهاد من این است که مخاطبین مجله شما، قبل از هر تصمیمی با مراجعه حضوری، از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوند تا تمامی اطلاعات لازم را چه از نظر فرم، حالت و چه از نظر متریال (جنسیت)، کسب نمایند تا بتوانند تصمیمی منطقی و صحیح در این زمینه اتخاذ کنند.ترمیم مو مو پدیده جوان با استفاده از متریال مناسب و مرغوب درصد اطمینان را برای مشتریان دو چندان کرده است ضمنا تمامی این مراحل در یک جلسه و در محیطی کاملا دوست داشتنی انجام میپذیرد

نظرتان راجع به روش کاشت مو (جراحی) چیست؟
معمولا با توجه به تعداد بیش از صد هزار تار مو به طور طبیعی روی سر چنانچه بین ۵ درصد تا ده درصد از کل موها ریزش داشته باشد در این شرایط جراحان روش کاشت مو را مفید می دانند و ما نیز آن را توصیه می کنیم. معمولا عمل کاشت (جراحی) بیشتر در ریختگی های کم و غیر ارثی، یا بیماری ها یا سوختگی و شکستگی قابل استفاده است. در بقیه موارد متاسفانه دوباره خواهد ریخت یا به پر پشتی لازم نخواهد رسید. متاسفانه در سال های اخیر در ایران برای منافع مالی، گروهی عمل کاشت (جراحی) را برای کسانی که موهای آن کم پشت یا تنک شده اند یا هنوز ریزش مو ادامه دارد، انجام می دهند که باعث شدیدتر شدن ریزش مو و در نتیجه کم پشتی بیشتر موها طی یکسال بعد می گردد که نتیجه عکس از کاشت مو (جراحی) گرفته می شود.
نکته جالب توجه روش ترمیم در این است که بسیاری از افرادی که در کنار شما زندگی می کنند، موهای خود را ترمیم کرده اند که شما هرگز نتوانسته اید آن ها را تا به امروز تشخیص دهید، حتی اگر دقیق و حساس هم شوید هرگز متوجه ترمیم موی آن ها نخوهید شد.

طول عمر این سیستم چقدر است؟
طبیعی بودن، طول عمر، مشخص نشدن این روش و تمام این ها به علم و دانش و تجربه موسسه ترمیم مو و همچنین نگهداری و رسیدگی شما و مرتب کردن موهایتان بستگی دارد.

انستیتو زیبایی و ترمیم مویپدیده جوان با بیش از ده سال تجربه و ارتباط با شرکت های hairdirect و با تکیه بر تجربیات آکادمیک و دانشگاهی بهترین و آخرین روش های روز دنیا، موهای از دست رفته شما را به طور طبیعی به شما باز می گرداند.ضمانت کار موسسه ترمیم مو پدیده جوان رضایت مشتریان و مراجعه کنندگانی است که پس از انجام کار ما را به شما پیشنهاد میکنند این مطالب تنها یک سری از مزایای ترمیم مو نسبت به روشهای دیگری که نهایتا به مودار شدن افراد ختم میشود است در مقاله های دیگر این روش را تخصصی تر دنبال میکنیم