کاشت مو یا ترمیم مو

کاشت مو

نمونه کاشت مو

همان گونه که مشاهده میکنید در این مدل طاسی کاشت مو فقط چهت پر کردن بخش های طاسی به کار می اید.

شخصی که دچار اینگونه طاسی شده نمیتواند به موهای خود حالتی بدهد

ترمیم مو

نمونه ترمیم مو

در این مدل طاسی به دلیل اینکه موهای این شخص بسیار نازک بوده

از روش ترمیم مو استفاده شده است

کاشت مو یا ترمیم مو؟ کدام برای شما مناسب است ؟

موسسه ترمیم مو پدیده جوان در مورد این دو روش توضیحات مختصری را برای اگاهی عموم قرار داده است.

ممکن است تا کنون از خود پرسیده باشید که برای ریزش موی خود چه روشی را باید به کار ببرید ترمیم مو یا کاشت  مو؟ در ادامه با پاره ای توضیحات این موضوع روشن خواهد شد .

هر یک از دو روش کلی فوق در جای خود کاربرد مناسب و مفید خواهد داشت . عمل کاشت مو در ریختگی با درصد کم و بیشتر در مواردی که علل ریزش شامل موارد غیر ارثی مانند طاسی جزئی دراثر سوختگی ، جای جوش ، شکستگی و جای بخیه کاربرد دارد . در بقیه موارد  استفاده از روش کاشت مو ، موهای کاشته شده دوباره خواهند ریخت و یا به پر پشتی لازم و مورد نظر موهای سرتان نخواهند رسید .

متأسفانه در سالهای اخیر در ایران عمل کاشت مو را برای کسانی که موهای آنها کم پشت یا تنک شده ، و هنوز ریزش انها ادامه دارند و یا درمورد ریزش های ارثی نیز انجام می شود که باعث شدیدتر شدن ریزش مو و در نتیجه کم پشتی بیشتر مو ها طی یکسال اینده می گردد و نتیجه کاملاً برعکس گرفته می شود . کاشت مو برای افرادی که با کم پشتی در حد معمول و غیر ارثی دارند توصیه میشود و ترمیم مو برای هر نوع و هر میزان کم پشتی و طاسی توصیه می شود.

کاشت مو
کاشت مو

کسانی که از کاشت مو نتیجه نگرفته اند

هرفرد به طور متوسط ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزارتار مو دارد ، در هر بار عمل کاشت مو ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تارمو کاشته می شود که در نهایت امکان کاشت ۷ هزار تا ۸ هزار تار مو در مجموع وجود دارد امّا درترمیم مو تعداد تار مو محدود نمی باشد . در نتیجه کاشت مو برای ریختگی کمتر از ۱۰-۵ %کل سر مناسب است . و در ریزش مو بالای ۱۰% تنها ترمیم مو توصیه می گردد . با این روش میتوانید به پرپشتی دلخواه موهایتان برسید .

مشاورین شما در انستیتو ترمیم موپدیده جوان با بررسی نوع ریزش ، علل ریزش ، میزان ریزش و سایر شرایط ، شما را در تصمیم گیری یاری خواهند کرد و شما میتوانید با خاطری آسوده و با تکیه بر ۳۵ سال تجربه و دانش انستیتو ترمیم موی پدیده جوان بهترین روش را برای باز گرداندن شرایط ایده آل و طبیعی موی خود (همگام با جدیدترین روشها و متدهای روز دنیا ) انتخاب نموده و جوانی ، نشاط و شادابی را تجربه ای دوباره نمایید . نتیجه کار انستیتو ترمیم مویپدیده جوان به گونه ای خواهد بود که شما به راحتی میتوانید شنا وورزش نموده ، موهای خودرا بالا شانه کنید ، فرق باز کنید ، موهایتان را رنگ ،فرو مش نموده و سشوار بکشید .

روش ترمیم مو معایب کاشت مو مانند محدودیت تار مو درکاشت ،کم پشتی محل برداشت مو ، نمایان شدن جای برداشت مو ، درد محل کاشت و مشکلات روحی و روانی پس از عمل و هزینه زیاد و نرسیدن به پرپشتی اولیه موهای سرتان را ندارد .

مجموعه ترمیم مو پدیده جوان با داشتن تخصص در این زمینه و با سالها تجربه و همگام با متدها و روشهای روز دنیا موهای از دست رفته شما را به بهترین شکل ممکن به شما باز می گرداند تا سالها جوان شوید و جوان بمانید

حضور هنرمندان ، ورزشکاران برجسته کشور و هزاران نفر از هموطنان  در انستیتو ترمیم موی پدیده جوان دلیلی بر انتخاب هوشمندانه و درست شما خواهد بود . با حضور در این مجموعه می توانید از آلبوم تصاویر قبل و بعد از ترمیم مراجعین موسسه ترمیم موی پدیده جوان (اختصاصی انستیتوپدیده جوان) بازدید نمائید .مجموعه ترمیم مو پدیده جوان با تکیه بر تجربه کادر مجرب و هدایت مدیریتی کارآزموده روش ترمیم مو را به بهترین نحو مظابق با استاندادهای جهانی خدمت مشتریان عزیز ارایه میدهد.