اسیبهای-کاشت-مو۱

کاشت یا ترمیم مو؟

ترمیم-مو

ترمیم-مو

ترمیم-مو-ورزشکاران

ترمیم-مو-طبیعی

 

کاشت مو یا ترمیم مو؟ کدام برای شما مناسب است ؟

موسسه پدیده جوان در مورد این دو روش توضیحات مختصری را برای اگاهی  بینندگان قرار داده

ممکن است تا کنون از خود پرسیده باشید که برای ریزش موی خود چه روشی را باید به کار ببرید ترمیم مو یا کاشت  مو؟ درادامه با پاره ای توضیحات این موضوع روشن خواهد شد .

هریک از دوروش کلی فوق در جای خود کاربرد مناسب و مفید خواهد داشت . عمل کاشت مو درریختگی با درصد کم وبیشتر در مواردی که علل ریزش شامل موارد غیر ارثی مانند بی موئی جزئی دراثر سوختگی ، جای جوش ، شکستگی و جای بخیه کاربرد دارد . در بقیه موارد  استفاده از روش کاشت مو ، موهای کاشته شده دوباره خواهند ریخت ویا به پرپشتی لازم و مورد نظر موهای سرتان نخواهند رسید .

متأسفانه در سالهای اخیر درایران عمل کاشت مو را برای کسانی که موهای آنها کم پشت یا تنک شده ، وهنوز ریزش انها ادامه دارند ویا درمورد ریزش های ارثی نیز انجام می شود که باعث شدیدتر شدن ریزش مو ودر نتیجه کم پشتی بیشتر موها طی یکسال اینده می گردد ونتیجه کاملا ً برعکس گرفته می  شود . کاشت مو برای ریختگی با درصد کم وغیر ارثی وترمیم مو برای هر نوع و هر میزان ریختگی توصیه می گردد .

 

کسانی که از کاشت مو نتیجه نگرفته اندhttp://www.padidehjavan.ir

 

هرفرد به طور متوسط ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزارتار مو دارد ، در هر بار عمل کاشت مو ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تارمو کاشته می شود که در نهایت امکان کاشت ۷ هزار تا ۸ هزار تار مو در مجموع وجود دارد امّا درترمیم مو تعداد تار مو محدود نمی باشد . در نتیجه کاشت مو برای ریختگی کمتر از ۱۰-۵ %کل سر مناسب است . ودر ریختگی بالای ۱۰% تنها ترمیم مو توصیه می گردد . با این روش میتوانید به پرپشتی دلخواه موهایتان برسید .»»»» ببینید

مشاورین شما در انستیتو ترمیم موپدیده جوان با بررسی نوع ریزش ، علل ریزش ، میزان ریزش و سایر شرایط ، شما را در تصمیم گیری یاری خواهند کرد و شما میتوانید با خاطری آسوده و با تکیه بر ۳۵ سال تجربه و دانش انستیتو ترمیم موی پدیده جوان بهترین روش را برای باز گرداندن شرایط ایده آل و طبیعی موی خود (همگام با جدیدترین روشها و متدهای روز دنیا ) انتخاب نموده و جوانی ، نشاط و شادابی را تجربه ای دوباره نمایید . نتیجه کار انستیتو ترمیم مویپدیده جوان به گونه ای خواهد بود که شما به راحتی میتوانید شنا وورزش نموده ، موهای خودرا بالا شانه کنید ، فرق باز کنید ، موهایتان را رنگ ،فرو مش نموده و سشوار بکشید .

روش ترمیم مو معایب کاشت مو مانند محدودیت تار مو درکاشت ،کم پشتی محل برداشت مو ، نمایان شدن جای برداشت مو ، درد محل کاشت و ومشکلات روحی و روانی پس از عمل و هزینه زیاد و نرسیدن به پرپشتی اولیه موهای سرتان را ندارد .

انستیتو ترمیم مویپدیده جوان با داشتن تخصص از هاروارد لندن و با سالها تجربه و همگام با متدها و روشهای روز دنیا موهای از دست رفته شما را به بهترین شکل ممکن به شما باز می گرداند تا سالها جوان شوید و جوان بمانید

ح

اسیبهای-کاشت-مو

اسیبهای-کاشت-مو

. با حضور درمحل انستیتو می توانید از آلبوم تصاویر قبل وبعد از ترمیم مراجعین موسسه ترمیم موی پدیده جوان (اختصاصی انستیتوپدیده جوان) بازدید نمائید .

کاشت یا ترمیم مو؟
5 (100%) 2 votes